Ela Karas

Nástěnné malby realizuji přes 15 let, již jsem zhotovila přes 300 zakázek v České republice, na Slovensku , v Rakousku. Mé práce jsou zaměřeny na přání zákazníků tak, aby se esteticky pozvedl prostor, který chtějí dekorovat. Malby jsou stálé a i po deseti letech vypadají krásně. Jedná se o umělecko- řemeslnou profesionální práci. Přijímám zakázky menšího i většího rozsahu.



Příklady realizovaných prací:

Reprezentativní prostory:
Krčma a hotel U Císařské cesty Branišovice, Hotel Le Café Pohořelice, Secesní vila v Brně na Hlinkách, Obecní úřad Branišovice, Umělecká hudební škola ve Vídni, soukromý vinný sklípek - iluze perspektivy, obchod Zdraví, které baví aj.

Komerční prostory:
OC Chomutovka vstupní průchod a dětské prostory, OC černý most OC Harfa Praha – dětské koutky, OC Šestka Praha - dětský koutek

Soukromé prostory:
domovy, schodiště, obyváky, ložnice, chodbyDětské interiéry: školky, školy, dětské pokojíčky

Obrazy :
výstavy v letech 2000 – 2005, plátna prodaná v Čechách, do Německa, Itálie, na Hawaii, série pláten Tarot 11 z 22, umístěná na Hradě v Dolních Kounicích aj.

Ceník prací:

• Cena jedné zdi o rozsahu 3m na 2m, práce 1-2 dny od 8 000 Kč plus doprava a přelakování.

• Cenu dekorativních omítek naceňuji při návrhu a konzultaci dle rozsahu a materiálu.

• Obrazy lze objednat dle nabídky v prodejní galerii nebo zakázkou tématu. Obrazy předávám osobně nebo zasílám spolehlivou přepravní službou.

Pokud máte zájem o nástěnnou malbu, dekorativní stěrky nebo obraz zašlete prosím poptávku přes:

email: dekormalby@email.cz

nebo zavolejte na tel. +420 603 782 090.